خب دیگه اسکوتر برقی وسیله ای نیست که کسی با اون غریبه باشه ! تعجب این وسیله در دنیای امروز اینقدر همه گیر شده که کاربران و مخاطبان بسیار زیادی داره . مخصوصا با نزدیک شدن به فصل گرما و تابستان بازار این محصول داغ و داغ تر میشه . یکی از برند های مطرح در این زمینه شیائومی هست . البته این برند در طراحی و ساخت خیلی از وسایل هوشمند و مدرن فعالیت داره ولی خب اسکوتر برقی هم تولید میکنه . من خودم ساعت هوشمند شیائومی رو ه بودم  و خلیم راضی بودم . من حیصل مجموعه شیائومی جدیدترین اسکوتر برقی تاشوی خودش به اسم MIJIA PRO رو طراحی و رونمایی کرده که ظاهرا آپشن ها و ویژگی های خوبیم داره . این اسکوتر برقی فقط 14 کیلوگرم وزن داره و میتونه تا مسافت 45 کیلومتر با یکبار شارژ شما رو همراهی کنه . قیمتش هم تو پایه های 400 دلاره . برای مطالعه کامل اطلاعات این محصول اینجا کلیک کنید . 

منبع : اخبار رسمی

بررسی تمامی هاوربرد ها و اسکوتر ها اسکوتر ,برقی ,شیائومی ,اسکوتر برقی ,جدیدترین اسکوتر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Bahar saadatmand مشاوره ایمنی طراحی آسانسور آتش نشانی گرمایش برودت پارس تولدِ بهار سایت رسمی هواداران محمد حسینی سایت رسمی احسان یاری | EHSAN YARI Official sit شماره خاله funh (سایت تفریحی سرگرمی و دانلود)